Aktualności

OFICJALNE OTWARCIE NOWEGO BOISKA NA STREFIE SPORTU
13 marca 2024

Oficjalne otwarcie boiska! 🟦🟧

W dniu 10 marca 2024 roku nastąpiło oficjalne otwarcie kolejnego boiska przy ul. Strażackiej 121. Nasz obiekt Strefa Sportu powiększył się o boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 90x63. Dzięki tej inwestycji możemy się pochwalić prawdopodobnie najlepszą bazą treningową na Mazowszu, która będzie zrzeszała wiele klubów z Warszawy i okolic. Teraz treningi na naszych obiektach będą mogły się odbywać cały rok, nawet w okresie zimowym.

Na otwarciu mieliśmy możliwość gościć m.in prezesa Mazowiecki Związek Piłki Nożnej - Sławomira Pietrzyka, wiceprezesa ds. sportowych - Artura Kolatora, przedstawicieli Szkoła Podstawowa nr 217 im. Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie, z którą współpracujemy na wielu płaszczyznach, przedstawicieli firmy KORTBUD, która była odpowiedzialna za budowę boiska oraz dzieci i rodziców z naszej Akademii.

Po części oficjalnej i symbolicznym przecięciu wstęgi odbył się mecz zaproszonej przez nas Kadry Oldbojów Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej z drużyną trenerów naszej Akademii. Mimo, że spotkanie było stricte towarzyskie z obu stron można było zauważyć duże zaangażowanie. Po wyrównanym spotkaniu finalnie oldboye kadry MZPN przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając 5:4.

Dziękujemy bardzo wszystkim osobom, które razem z nami świętowały w niedzielę otwarcie nowego boiska i tak jak zapowiedział prezes Michał Kleszczewski, jest to dopiero kolejny krok w rozwoju tego obiektu, który już w tym momencie jest czołowym miejscem na piłkarskiej mapie Warszawy.