Strefa Sportu - hala piłkarska wewnątrz

Strefa Sportu organizuje amatorskie rozgrywki dla dzieci.

Rozpoczęliśmy zapisy do Ligi Piłkarskiej dla dzieci:

  • I edycja od 11 listopada 2017 do 7 stycznia 2018
  • II edycja od 13 stycznia 2018 do 11 marca 2018

Ceny

Informacje dodatkowe

  • Cena obejmuje 7 meczów
  • Czas gry 50 min
  • Rozgrywki pod ogrzewanym balonem na naszym boisku C
  • Obsługa sędziowska
  • Szatnie dla drużyn
  • Woda dla uczestników
  • Serwis foto i wideo
  • Parking na 100 samochodów

Zapraszamy.

Zapisy pod numerem 500 760 770 lub 500 702 705.

 

Harmonogram

WYNIKI PO 4 KOLEJCE

Rocznik 2004-05 grupa A
Miejsce Drużyna wygrane Remisy Przegrane bramki strzelone Bramki Stracone Różnica PKT
1 MOSiR Mińsk 4 0 0 23 3 20 12
2 Błyskawica 2005 3 0 1 44 4 40 9
3 Gwardia 2005 2 0 1 12 11 1 6
4 RKS Mazur 2 0 1 13 4 9 6
5 WBS 2 0 1 16 9 7 6
6 Advit Wiązowna 0 1 2 21 10 -11 1
7 Playmaker Academy 0 1 3 4 24 -18 1
8 APJD 0 0 3 2 19 -17 0
Rocznik 2004-05 grupa B
Miejsce Drużyna wygrane Remisy Przegrane bramki strzelone Bramki Stracone Różnica PKT
1 Victoria Zerzeń 4 0 0 24 3 21 12
2 AS Wesoła 2 1 0 7 4 3 7
3 Błyskawica 2004 1 2 0 11 6 5 5
4 RFT 1 1 1 8 7 1 4
5 WAP 1 0 1 5 7 -2 3
6 Diamonds 1 0 2 4 10 -6 3
7 PKS Radość 0 0 2 1 8 -7 0
8 KS Vulcan 0 0 4 6 21 -15 0
Rocznik 2006 grupa A
Miejsce Drużyna wygrane Remisy Przegrane bramki strzelone Bramki Stracone Różnica PKT
1 RKS Okęcie 3 0 1 26 8 18 9
2 AS Wesoła 3 0 0 12 4 8 9
3 UKS Żagle 2 0 1 22 8 16 6
4 Wicher Kobyłka 2 0 0 8 4 4 6
5 FA Wilanów 1 0 1 9 10 -1 3
6 Polska Szkoła Futbolu 1 0 2 9 12 -3 3
7 Victoria Zerzeń 0 0 3 8 16 -8 0
8 AszWoj 0 0 3 3 31 -28 0
Rocznik 2006 grupa B
Miejsce Drużyna wygrane Remisy Przegrane bramki strzelone Bramki Stracone Różnica PKT
1 Jedność Żabieniec 2 1 0 24 1 23 7
2 EsKadra 2 0 0 14 2 12 6
3 Victoria Sulejówek 2 0 0 13 2 11 6
4 Armado 1 0 2 12 14 -2 3
5 PKS Radość 1 0 1 2 15 -13 3
6 RFT 0 1 1 3 6 -3 1
7 WAP Dziewczyny 0 0 1 1 2 -1 0
8 Szel-Gol 0 0 3 0 27 -27 0
Rocznik 2007
Miejsce Drużyna wygrane Remisy Przegrane bramki strzelone Bramki Stracone Różnica PKT
1 RKS Mazur 4 0 0 38 11 27 12
2 Victoria Sulejówek A 3 0 1 36 8 28 9
3 FC Puma 2 0 2 18 19 -1 6
4 KS Zwar 2 0 2 20 21 -1 6
5 Victoria Sulejówek B 0 0 3 5 20 -15 0
6 WAP 0 0 3 3 39 -36 0
Rocznik 2008
Miejsce Drużyna wygrane Remisy Przegrane bramki strzelone Bramki Stracone Różnica PKT
1 Victoria Sulejówek 3 0 1 28 12 16 9
2 MKS Piaseczno 2 0 0 20 1 19 6
3 Respect Halinów 2 0 1 18 20 -2 6
4 AszWoj 1 0 1 7 5 2 3
5 ŁKS Łochów 1 0 3 6 29 -23 3
6 AS Wesoła 0 0 3 4 16 -12 0
Rocznik 2009
Miejsce Drużyna wygrane Remisy Przegrane bramki strzelone Bramki Stracone Różnica PKT
1 Victoria Sulejówek A 3 0 0 12 9 3 9
2 FA Wilanów B 2 0 0 31 0 31 6
3 UKS 112 2 0 1 17 11 6 6
4 FA Wilanów A 1 0 2 29 15 14 3
5 Victoria Sulejówek B 1 0 3 31 25 6 3
6 WAP 0 0 3 0 60 -60 0